-17%

Универзална гумена патосница за багажник Rezaw-Plast 112 см х 150,5 см x 124 см

Каталошки број 220101

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.678,80

Special Price ден 3.056,00

Regular Price: ден 3.678,80

Special Price ден 3.056,00

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Универзална гумена патосница за багажник.

Универзална патосница за багажникот може да се постави на различни модели на автомобили. Таа е исклучително издржлива, елегантна и удобна. Патосницата е изработена од квалитетни материјали. Овој модел е лесен за чистење и го штити подот во багажникот на вашиот автомобил.

За производство на нив се користи полипропилен со висок квалитет. Ќе најдете целосни информации за тоа од што се направени патосниците во 'Дополнителни податоци'. 

 

Дополнителни податоци:

 • Универзална гумена патосница Rezaw-Plast
 • Тестирано и заверено според највисоките стандарди на DEKRA.
 • Меѓународен сертификат за квалитет 2014г.
 • Лесно се чисти, само измијте.
 • БЕЗ мирис.
 • НЕ содржи PVC.
 • Тестирано за загадувачи.

 

Техничка информација

 • EAN: 0000012116
 • Тип патосница за багажник: Гумен
 • Боја: Црна
 • Weight: 3.5000
 • Производител: REZAW-PLAST
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)