-10%

Гумени Патосници за Mercedes S класа W221 куса база 09/2005-2013 4 дела црни

Каталошки број MBB67812039

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 7.257,70

Special Price ден 6.532,00

Regular Price: ден 7.257,70

Special Price ден 6.532,00

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Оригинални гумени Патосници.

Гумените Патосници са специфични за определени модели автомобили.

За направата им е користен висок квалитетен каучук, кој е водо и топло еластичен, кое гарантира долг живод на Патосниците. Директно се поставуват без никакви Дополнителни корекции.

Дополнителни податоци:

 • Индивидуални гумени Патосници.
 • Перфектно пасување, без Дополнителни корекции.
 • Лесни за чистење, просто измијте.
 • 1 см. висок предпазен ръб.
 • Специфична шарка на Патосниците.
 • БЕЗ миризба.
 • БЕЗ PVC.
 • Тестирани за замрсување.
 • Оригинален одпечатък на Секоја една патосница.
 • Индивидуален оригинален Број.

 

Техничка информација

 • Боја: Црна
 • Weight: 2.5000
 • Производител: MERCEDES-BENZ
 • Број делови во комплетот: 4
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)