-20%

Гумена Патосница за багажник Rezaw-Plast за Audi A6 караван 2004-2011

Каталошки број 232016

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.176,80

Special Price ден 2.551,36

Regular Price: ден 3.176,80

Special Price ден 2.551,36

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Гумена патосница за багажник.

Гумената патосница за багажник е специфична за одредени модели на автомобили. Овој тип патосница за багажник е исклучително издржлив и има висок раб, спречува излевање на течности, нечистотија и прашина да се шират на теписонот во багажникот. Патосниците успешно ги поминаа сите тестови за квалитет - според DEKRA ISO 9001: 2008 сертифициран систем за управување со квалитет.

Направени се од високо квалитетна гума, која е еластична и издржлива. Патосниците се поставуваат без дополнителни прилагодувања.

Во 2014 г. Rezaw-Plast добива сертификат за меѓународен квалитет QI, кој можете да го најдете, ОВДЕ.

 

Дополнителни податоци:

 • Секоја патосница е индивидуална за одреден тип на автомобил.
 • Совршено одговара, без дополнителни прилагодувања.
 • Меѓународен сертификат за квалитет 2014г.
 • Лесно се чисти, само измијте.
 • 3 см. висок заштитен раб.
 • БЕЗ мирис.
 • НЕ содржи PVC.
 • Тестирано за загадувачи.

 

Техничка информација

 • EAN: 5900232676187
 • Тип патосница за багажник: Гумен
 • Боја: Црна
 • Weight: 3.5000
 • Производител: REZAW-PLAST
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)