-22%

Универсална Полиетиленска патосница за багажник Rezaw-Plast 90x85 см

Каталошки број 101903

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.187,20

Special Price ден 1.708,80

Regular Price: ден 2.187,20

Special Price ден 1.708,80

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Универзална пластифицирана патосница за багажник.

Патосницата на багажникот од полиетилен е универзална за различни модели на автомобили. Овој тип на патосница за багажникот е исклучително издржлив и има прилично висок праг, спречува излевање на течности, нечистотија и прашина да се шират на тепихот во багажникот. Во 2014 година, Резав-Пласт доби сертификат за меѓународен квалитет на квалитет, кој можете да го најдете, ОВДЕ.

Направени се од високо квалитетен полиетилен, отпорен на високи и ниски температури. Патосниците се поставуваат без дополнителни прилагодувања.

 

Дополнителни податоци:

 • Секоја патосница е индивидуална за одреден тип на автомобил.
 • Совршено одговара, без дополнителни прилагодувања.
 • Меѓународен сертификат за квалитет 2014г.
 • Лесно се чисти, само измијте.
 • 3 см. висок заштитен раб.
 • БЕЗ мирис.
 • НЕ содржи PVC.
 • Тестирано за загадувачи.

 

Техничка информација

 • EAN: 5901225240088
 • Тип патосница за багажник: No
 • Боја: Црна
 • Weight: 1.5000
 • Производител: REZAW-PLAST
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)