-14%

Гумена Патосница Rigum за багажник за Dacia Duster 4x4 2010-2017, по 2018 година, Duster 4x2 LPG по 2018 година, со лого на автомобилот, црни

Каталошки број 805031

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.450,00

Special Price ден 2.950,00

Regular Price: ден 3.450,00

Special Price ден 2.950,00

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Патосница за багажник по типот на возилото. Патосниците се без мирис на гума и се со висок квалитет.

Техничка информација

  • EAN: 8592980805031
  • Тип патосница за багажник: Гумен
  • Боја: Црна
  • Weight: 5.000
  • Производител: Rigum
  • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)