-14%

Гумена Патосница Rigum за багажник за BMW серија 1 E87 хечбек 2004-2012 5 врати, со лого на автомобилот, црни

Каталошки број 803150

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: Нема на лагер

Regular Price: ден 3.450,00

Special Price ден 2.950,00

Regular Price: ден 3.450,00

Special Price ден 2.950,00

Нема на лагер од тој производ!

Тој производ нема да биде повеке во продажба, тој кога нај-веројатно е сопрен од производство. Може да најдете слични производи во нашиот он-лине сајт.

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Патосница за багажник по типот на возилото. Патосниците се без мирис на гума и се со висок квалитет.

Техничка информација

  • Weight: No
  • Производител: No
  • EAN: 8592980803150
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)