-15%

Пластифицирана Патосница за багажник Rezaw-Plast за Jaguar XF sportbrake после 2012 година

Каталошки број 103601M

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.331,20

Special Price ден 2.815,68

Regular Price: ден 3.331,20

Special Price ден 2.815,68

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Пластифицирана патосница за багажник.

Пластифицираната патосница за багажник е специфична за одредени модели на автомобили. Овој тип на патосница за багажник е исклучително издржлив и има прилично висок праг, спречува истурање на течности и ширење прашина на подот во багажникот на вашиот автомобил. Во 2014 г. Rezaw-Plast добива сертификат за меѓународен квалитет QI, кој можете да го најдете, ОВДЕ.

Направени се од високо квалитетен полиетилен, отпорен на високи и ниски температури. Патосницата се поставува без дополнителни корекции.

 

Дополнителни информации:

 • Секоја патосница е индивидуална за одреден тип на автомобил.
 • Совршено одговара, без дополнителни прилагодувања.
 • Меѓународен сертификат за квалитет 2014 година.
 • Лесно се чисти, само измијте.
 • 3 см висок заштитен раб.
 • БЕЗ мирис.
 • НЕ содржи ПВЦ.
 • Тестирано од загадувачи.

 

Техничка информација

 • EAN: 5901165201644
 • Тип патосница за багажник: No
 • Боја: Црна
 • Weight: 2.5000
 • Производител: REZAW-PLAST
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)