-25%

Платнени патосници Petex за Volvo S40 03/2004-07/2012/V50 04/2004-07/2012/C30 после 12/2006 година 4 делови црни (B058) Rex материјал

Каталошки број 112359602

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.658,96

Special Price ден 1.994,11

Regular Price: ден 2.658,96

Special Price ден 1.994,11

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Перфектни германски платнени патосници.

Платнените патосници се специфични за одредени модели на автомобили. Тие се исклучително издржливи, елегантни и удобни. Патосниците се изработени од квалитетни материјали. Овој модел е лесен за чистење и го штити подот на вашиот автомобил.

За производство на нив се користи висококвалитетен теписон. Комплетни информации за тоа од што се направени патосниците, ќе најдете во „Дополнителни податоци“. Патосниците се поставуваат без дополнителни прилагодувања.

Во зависност од моделот на автомобилот, самите патосници имаат обележани места за дупки за подобро прицврстување. 

 

Дополнителни податоци:

 • Материјал 'Rex'
 • PP / ПЕС
 • Вкупно влакно 550 г. / м²
 • Вкупна тежина 1,800 г. / м²
 • Подлогата е изработена од гумени гранули
 • Патосницата на возачот е засилена во областа околу педалите
 • 100% произведени во Германија
 • 100% усогласеност

 

Техничка информација

 • EAN: 0000111427
 • Тип Материјал: Rex
 • Боја: Црна
 • Weight: 2.000
 • Производител: PETEX
 • Број делови во комплетот: 4
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)