-5%

Оригинална Патосница за багажникот за BMW серија 5 F10 седан 2010-2017

Каталошки број 51472154481

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 8.260,16

Special Price ден 7.847,04

Regular Price: ден 8.260,16

Special Price ден 7.847,04

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Оригинална патосница за багажник.

Патосницата е специфична за определен модел автомобил.

За направата на патосницата е използван висококвалитетен каучук, којто е водо и топло устојчив, което гарантира длг живот на патосницата. Директно се поставo без никакви дополнителни прилагодувања.

Дополнителни податоци:

 • Индивидуална патосница за багажник.
 • Совршено одговара, без дополнителни прилагодувања.
 • Лесно се чисти, просто измијте.
 • 4 см. висок заштитен раб.
 • Специфична шарка тип BMW.
 • БЕЗ мирис.
 • БЕЗ PVC.
 • Тестирано за загадувачи.
 • Оригинален отпечатк на патосницата.
 • Индивидуален оригинален број.

 

Техничка информација

 • EAN: 0000123552
 • Тип патосница за багажник: Гумен
 • Боја: Црна
 • Weight: 3.000
 • Производител: BMW
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)