-22%

Гумени патосници Geyer & Hosaja за Audi A6 B6 сенда/avant/Allroad 2000-2004/A4 B7 седан/avant 2004-2008/Seat Exeo 2008-2013 4 дела црни

Каталошки број 818/4C

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.750,43

Special Price ден 2.145,44

Regular Price: ден 2.750,43

Special Price ден 2.145,44

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Ново поколение на автомобилски гумени патосници со исклучителен квалитет  на изработка и пасување. Патосниците на "Geyer & Hosaja" користат преубава структура тип пчелна мрежа, која го запира разлевањето на течности и мрснотијата во внатрешноста на автомобилот. Иновативната технологија користена за изработка  патосницата ја прават елегантна и нај-здрава во класата на гумени патосници.

Компанијата Geyer & Hosaja е еден од малкуте  производители, кои  имат собствена каучукова плантација. Патосниците за автомобили, се еден од основните производи, кои  ги предлага компанијата и се изработуваат со собствена продукција од високо квалитетна гума.

    

Компанијата има долгогодишно искуство  во каучуковата промисленост. Сообразена со високите  стандарти, како што е и потврдено од сертификатите ISO 9001, ISO / TS 16949 и ISO 14001. Производите на Geyer & Hosaja се наградени со престижни награди и сертификати од автомобилни производители по цел свят.

Во 2012 г. Geyer & Hosaja добива статуа на Q1, кој е еден од нај-високите нагарди во автомобилната индустрија. Таа награда заслужено ја поставува компанијата во челните редици на производители во светот. Geyer & Hosaja е призната за високо квалитетните продизводи, со оптимална цена и иновација..

Поставувањето на гумени патосници во автомобилот  има неколку прединства;

  • Буџетно решение за запазување на оригиналниот салон.
  • Предпазува  од разливање на течности и мрснотија врз оригиналниот теписон.
  • Комфортно патување без да се лизгаат нозете по патосницата.
  • Перфектна комбинација со дизајнот  на автомобилот.

 

     

Техничка информација

  • Боја: Црна
  • Weight: 4.0000
  • Производител: GEYER & HOSAJA
  • Број делови во комплетот: 4
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)