-35%

Гумени патосници Rezaw-Plast за VW Sharan Seat Alhambra 1995-2010 Ford Galaxy 1995-2006 7 места 5 дела сиви

Каталошки број 200103/S

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 7.798,69

Special Price ден 5.069,32

Regular Price: ден 7.798,69

Special Price ден 5.069,32

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Перфектно прилагодени полски гумени патосници.

Гумените патосници тип леген на Rezaw-Plast се специфични за различни модели на автомобили. Тие се изключително издржливи и имаат висок праг, што го спречува разливот на течности и проникнувањето на прашина во мокетот на вашиот автомобил.

Патосниците успешно ги поминуваат сите тестови за квалитет според DEKRA ISO 9001: 2008 - сертифициран систем за управување на квалитетот. За нивната изработка се користи висококвалитетен каучук, отпорен на топлина и различни видови на течности.

Во 2014 година, Rezaw-Plast добива меѓународен сертификат за квалитет QI, кој можете да го видите ТУКА.

Се монтираат без дополнителни корекции. Во зависност од моделот на автомобилот, самиот патосник има обележани точки за закрепување за подобра стабилност.

Карактеристики:

 • Индивидуални гумени патосници тип леген.
 • Во зависност од моделот на автомобилот, патосниците можат да бидат предни и задни.
 • Перфектно прилагодување, без дополнителни корекции.
 • Тестирано и сертифицирано според највисоките стандарди на DEKRA.
 • Меѓународен сертификат за квалитет 2014 година.
 • Лесно за чистење, едноставно исфрлете.
 • Висок предпазен праг од 3 см.
 • БЕЗ мирис.
 • БЕЗ PVC.
 • Тестирано за загадувачи.

 

Техничка информација

 • Серия Стелки: N/A
 • Боја: Сив
 • Weight: 3.0000
 • Производител: REZAW-PLAST
 • EAN: 5900232674701
 • Број делови во комплетот: 5
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)
Регистрирајте се за големо намаление

За контакти

070 737 304

auto_luks@yahoo.com

pastosnici.mk

Адреса:

бул. Александар Македонски 1А, Скопје

Работно време:

Понеделник-Петок:
09:30ч. - 18:00ч.

Сабота
10:00 - 15:00

Неделa
Неработен ден

Лајкнете не

В Pastosnici.mk може да платите чрез:

payments

© Stelkite. Всички права запазени.