-22%

Гумени Патосници Frogum за Mercedes Sprinter 1995-2006/VW LT 1996-2006 3 дела црни

Каталошки број D0074

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.129,25

Special Price ден 1.660,78

Regular Price: ден 2.129,25

Special Price ден 1.660,78

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Автомобилски гумени Патосници с исклучително квалитет на изработка и пасување. Патосниците на "FROGUM" користат клеточна структура, која не дава распростанувањето на течности и мрснотии ввнатрешноста на автомобилот ви. При таа марка Автомобилски Патосници недостасува непријатната миризба на гума, која е заменена од лек и приятен аромат на ванила.

   

Поставувањето на гумени Патосници в автомобилот ви има неколку Прединство;

  • Буџетно решение за предпазване на стандартен мокет одизбледување.
  • Предпазва разливането на течности и мрснотии врз стандартен мокет.
  • Комфортно патување без да се лизгат нозете ви по патосницата.
  • Перфектна караваннация с дизајнот на автомобилот ви.

Патосниците предлагани од Frogum са поминале сите неопходни тестови, за да добиат нај-престижниод документ за квалитет TÜV Rheinland. тоа ги прави надежни, гаранција, че не содржат вредни веКества и едно од най-важните рабоди - БЕЗ МИРИС НА ГУМА.

 

Ако сте решили да замените Платнените си Патосници с гумени, марката Frogum Ке ви предложи достапна цена, перфектно пасување и комфортно патување.

Техничка информација

  • Боја: Црна
  • Weight: 3.5000
  • Производител: FROGUM
  • Број делови во комплетот: 3
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)