-27%

Гумени патосници Rigum за BMW серија 5 E39 1995-2004 4 дела црни

Каталошки број 903348

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.303,36

Special Price ден 2.411,52

Regular Price: ден 3.303,36

Special Price ден 2.411,52

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Типски гумени патосниците по типот на возилото. Без мирис на гума.

Техничка информација

  • Серия Стелки: N/A
  • Боја: Црна
  • Weight: 5.000
  • Производител: Rigum
  • EAN: 8592980903348
  • Број делови во комплетот: 4
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)