-22%

Гумена патосница за багажник Frogum за Renault Captur по 2013 година во долна позиција на багажникот

Каталошки број TM548980

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.486,10

Special Price ден 2.719,22

Regular Price: ден 3.486,10

Special Price ден 2.719,22

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Нова генерација на гумени патосници за багажник.

Гумена патосница за багажник на Frogum е специфична за определени модели на автомобили. Pro-line серијата патосници за багажник се произведени од исклучиво идржлива гума. Специфична форма и уникатен дизај оформуваат одличен патосник за багажник со висоок праг и прегради, погодни за складирање и организирање на вашиот багаж. Висок праг, спречува разливање на течносоти и ширењето на прашината врз теписонот во багажникот на автомобилот Ви. патосниците ги поминале успешно сите тестови за квалитет - согласно TÜV.

 

 • Вграден организатор ги спречува продуктите за растурање по вашиот багажник.
 • Изработени целосно од висококвалитетна и еластична гума (TPE).
 • Произведени да бидат фиксирани со елементи за прицврстување.
 • Одлично одговараат по форма на багажникот од вашиот автомобил.
 • Отпорни од абење.
 • Лесни за одржување.

Тој модел патосоник за багажник ќе ви ја промени тотално предствата за чистота и предности в  на багажникот. Возењето на домашните миленичиња нема веќе да ви представува проблем со чистењето на багажникот од влакна, прашина, кал и од што уште не.со овој патосник теписонскиот ќе остане иста, а ако ви се истури нешто на патосникот тоа лесно и брзо се чисти.

Pro-Line серијата воведува нов повисок стандард во категорија на патосници за багажник. Друга предност на патосникот, со означени места, којшто можете да ги исечете, закачете ја вашата мрежа за багажникот без да го нарушувате високиот борд.

Техничка информација

 • Тип патосница за багажник: Гумен
 • Боја: Црна
 • Weight: 1.4800
 • Производител: FROGUM
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)