-22%

Гумени Патосници Gledring за VW Golf IV 1998-2003 5 врати/ Skoda Octavia 1997-2004 4 дела црни

Каталошки број GL-0059

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 2.224,19

Special Price ден 1.734,75

Regular Price: ден 2.224,19

Special Price ден 1.734,75

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Перфектни Словенски гумени патосници.

Гумени патосници за типски модели на автомобили. Тие се исклучително издржливи и  го заштитуваат интериерот на вашето превозно средство од прав и течности. Сертификат за квалитет тип 'AAA' издаден од Bisnode

За производство е користено високо квалитетен каучук, кој е водоотпорен и издржлив  против топлина кој гарантира долг живот на патосниците. Директно се поставуваат без никакви дополнителни корекции.
Во зависност од моделот на автомобилот самите патосници располагат со отвори за по-добро закопчување.

 

Дополнителни податоци:

 • Индивидуални гумени патосници.
 • Во зависисност од моделот на автомобилот, патосниците може да бидат предни и задни
 • Перфектно пасување, без дополнителни корекции.
 • Лесни за чистење.
 • БЕЗ мирис.
 • БЕЗ PVC..
 • Контрола за квалитет.
 • Со отвори за закопчување кај моделите со можност за закопчување.

 

Техничка информација

 • Боја: Црна
 • Weight: 3.0000
 • Производител: GLEDRING
 • Број делови во комплетот: 4

Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)