-5%

Еластична мрежа за багажник 70х70см.

Каталошки број MR001

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 1.463,04

Special Price ден 1.389,89

Regular Price: ден 1.463,04

Special Price ден 1.389,89

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Практичен додаток кога треба да ги чувате производите на едно место во багажникот на вашиот автомобил. Големината на мрежата е 70см. Х 70см.

Техничка информација

  • Weight: 1.000
  • Производител: AUTOLUX
  • EAN: MR001
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)