-18%

Гумена патосница за багажник Rezaw-Plast за Audi Q5 по 2008 година

Каталошки број 232021

ТЕЛ. ЗА ПРАШАЊЕ И НАРАЧКА 070 737 304

Печат Симни PDF

Availability: На лагер

Regular Price: ден 3.417,20

Special Price ден 2.805,44

Regular Price: ден 3.417,20

Special Price ден 2.805,44

Експресна достава

Гарантиран квалитет

15 дена за замена 

Опис

Гумена патосница за багажник.

Гумена патосница за багажник е специфична за определени модели на автомобили. Тој тип патосоник за багажник е исклучително издржлив и располага со висок праг, спречувајќи разливање на течности и ширењето на прашината врз теписонот во багажникот на автомобилот Ви. патосниците ги поминале успешно сите тестови за квалитет - согласно DEKRA ISO 9001: 2008 сертифициран систем за управување со квалитет.

За изработка се корисит високо-квалитетна гума, којшто е еластичен и издржлив. Полиетиленски патосницитета се монтираат без никаква дополнителна корекција.

Во 2014г. Rezaw-Plast добива сертификат за меѓународно квалитет QI, на следниот линк можете да погледнете, ТУК.

 

Дополнителни податоци:

 • Секој патосник е индивидуален за определен тип на возило.
 • Одлично одговара, без дополнителни корекции.
 • Меѓународен сертификат за квалитет 2014г.
 • Лесни за чистење, лесно се перат.
 • 3cm висок праг.
 • Без лоша миризба.
 • Не содржат ПВЦ.
 • Тестирани против загаденост.

 

Техничка информација

 • Тип патосница за багажник: Гумен
 • Боја: Црна
 • Weight: 3.5000
 • Производител: REZAW-PLAST
 • Број делови во комплетот: 1
Слични производи
Коментари
Остави коментар

За да коментирате треба да се регистрирате или да се најавте во вашиот профил ако веке сте се регистрирале!

Коментари Сеуште нема коментари за тој производ

Порачај за 10 секунди

* Ви Препорачуваме да ги пшувате податоците на кирилица
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Започнете да попълвате полето и изберете едно от предложенията.
* Моля, задължително попълнете едно от полетата на горния ред (№, Бл., Вх., Ет. или Ап.)